Infrasauny Popular

Infrasauny kategorie POPULAR patří k nejprodávanějším v ČR. Tyto modely jsou vyrobeny ze dřeva kanadského jedlovce nebo cedrového dřeva. Samozřejmostí je vysoká kvalita zpracování a snadná montáž, kterou zvládnou dva lidé během 35 minut.

V naší nabídce najdete 15 modelů infrasaun, které si můžete prohlédnout v saunovém Showroomu v Praze 4 Libuši vždy od září do dubna. Nabízíme infrasauny do bytu za nejnižší ceny na trhu.

Infrasauna Marimex POPULAR 3000 L

Infrasauna Marimex POPULAR 3000 L se díky svému designu  hodí do každého interiéru. Při výrobě bylo použito kvalitního dřeva kanadského jedlovce - hemlocku. Infrasauna Marimex POPULAR 3000 L umožňuje vychutnat kouzlo saunování dvěma osobám najednou. Malé rozměry dovolují infrasaunu umístit v rodinném domě i prostornějším bytě. Skleněné dveře umožňují pohodlný výhled po okolí sauny. Součástí výbavy je ionizér a rádio/mp3 přehrávač. Tato infrasauna obsahuje podlahové topidlo.


Počet osob: 2

Rozměr (š x h x v): 124 x 108 x 190 cm

Počet a typ ohřevů: 6 (keramika + karbon)

Koupit
Infrasauna Marimex POPULAR 3000 L

Infrasauna Marimex POPULAR 3001 L

Infrasauna Marimex POPULAR 3001 L se díky svému designu hodí do každého interiéru. Při výrobě bylo použito kvalitního dřeva kanadského jedlovce - hemlocku. Infrasauna Marimex POPULAR 3001 L umožňuje vychutnat kouzlo saunování dvěma osobám najednou. Malé rozměry dovolují infrasaunu umístit v rodinném domě i prostornějším bytě. Dveře s  kouřovým sklem umožňují pohodlný výhled po okolí sauny. Součástí výbavy je ionizér a rádio/mp3 přehrávač. Tato infrasauna má již podlahové topidlo. 


Počet osob: 2

Rozměr (š x h x v): 123 x 120 x 190 cm

Počet a typ ohřevů: 8 ks karbonových topidel

Koupit
Infrasauna Marimex POPULAR 3001 L

Infrasauna Marimex Popular 7001 XXL

Infrasauna Marimex POPULAR 7001 XXL se díky svému designu hodí do každého interiéru. Při výrobě bylo použito kvalitního hemlocku. Infrasauna Marimex POPULAR 7001 XXL umožňuje vychutnat kouzlo saunování společně čtyřem osobám. Kompaktní rozměry dovolují infrasaunu umístit v rodinném domě i prostornějším bytě. Skleněné dveře umožňují pohodlný výhled po okolí sauny.  Součástí výbavy infrasauny je ionizér a rádio s mp3 přehrávačem. Relaxaci v infrasauně si můžete zpříjemnit i LED světelenou terapií.

Počet osob: 4

Rozměr (š x h x v): 175 x 120 x 190 cm

Počet a typ ohřevů: 11 karbonových topidel

Koupit
Infrasauna Marimex Popular 7001 XXL