Infrasauny rohové

Tento typ infrasaun jsme zahrnuli do kategorie ROHOVÉ neboť skvěle šetří prostor. Jednoduše je pouze postavíte do kouta a můžete se oddávat blahodárnému odpočinku. Větší požitek z relaxace si můžete také dopřát díky ionizátoru nebo rádiu / MP3 s dálkovým ovladačem. Celkový příjemný vzhled rohové infra sauny dotváří střešní rampa se třemi bodovými světly.

Vystavili jsme pro vás téměř 50 modelů infrasaun, finských saun a vířivek, které si můžete prohlédnout na naší prodejně v Praze 4 Libuši vždy od září do dubna. Nabízíme infrasauny do bytu za rozumné ceny.

Infrasauna Marimex FAMILY 1001 XL

Infrasauna Marimex FAMILY 1001 XL se díky svému designu  hodí do každého interiéru. Při výrobě bylo použito kvalitního dřeva kanadského jedlovce - hemlocku. Infrasauna Marimex FAMILY 1001 XL umožňuje vychutnat kouzlo saunování třem osobám najednou. Malé rozměry dovolují infrasaunu umístit v rodinném domě i prostornějším bytě. Skleněné dveře umožňují pohodlný výhled po okolí sauny. Součástí výbavy je ionizér a rádio/mp3 přehrávač. Tento model infrasauny již obsahuje podlahové topidlo.

Počet osob: 3

Rozměr (š x h x v): 126 x 126 x 176 cm

Počet a typ ohřevů: 9 karbonových topidel

Koupit
Infrasauna Marimex FAMILY 1001 XL

Infrasauna Marimex Family 2001 XXL

Infrasauna Marimex Family 2001 XXL se díky svému universálnímu designu  hodí do každého interiéru. Při výrobě bylo použito kvalitního dřeva kanadského jedlovce - hemlocku. Infrasauna Marimex Family 2001 XXL umožňuje vychutnat si kouzlo saunování čtyřem osobám. Rozměry dovolují infrasaunu umístit v rodinném domě i prostornějším bytě. Skleněné dveře umožňují pohodlný výhled po okolí sauny.

Počet osob: 4 a více

Rozměr (š x h x v): 158 x 158 x 174 cm

Počet a typ ohřevů: 12 karbonových topidel

Koupit
Infrasauna Marimex Family 2001 XXL

Infrasauna Marimex Family 2001 XXL - Cedr

Infrasauna Marimex Family 2001 XXL Cedr se díky svému universálnímu designu  hodí do každého interiéru. Při výrobě bylo použito kvalitního cedrového dřeva. Infrasauna Marimex Family 2001 XXL Cedr umožňuje vychutnat si kouzlo saunování čtyřem osobám. Rozměry dovolují infrasaunu umístit v rodinném domě i prostornějším bytě. Skleněné dveře umožňují pohodlný výhled po okolí sauny.


Počet osob: 4 a více

Rozměr (š x h x v): 158 x 158 x 174 cm

Počet a typ ohřevů: 12 karbonových topidel

Koupit
Infrasauna Marimex Family 2001 XXL - Cedr