Infrasauny Trendy

Saunujete se rádi sami? Právě pro vás je ideální řada infrasaun Trendy. Navíc tyto infrasauny nezaberou příliš místa v bytě či domě. 

Vystavili jsme pro vás 15 modelů infrasaun, které si můžete prohlédnout na naší prodejně v Praze 4 Libuši vždy od září do dubna. Nabízíme infrasauny do bytu za rozumné ceny, nebo se podívejte na naší nabídku infrasauny pro 1 osobu.

Infrasauna Marimex TRENDY 2001 M

Infrasauna Marimex Trendy 2001 M se díky svému designu hodí do každého interiéru. Při výrobě bylo použito kvalitního dřeva kanadského jedlovce - hemlocku. Infrasauna Marimex Trendy 2001 M umožňuje vychutnat kouzlo saunování jedné osobě. Malé rozměry dovolují infrasaunu umístit v rodinném domě i prostornějším bytě. Skleněné dveře umožňují pohodlný výhled po okolí sauny. Součástí výbavy je ionizér a rádio/mp3 přehrávač. Tato infrasauna již obsahuje karbonové podlahové topidlo.

Počet osob: 1

Rozměr (š x h x v): 90 x 90 x 190 cm

Počet a typ ohřevů: 7 karbonových topidel

Koupit
Infrasauna Marimex TRENDY 2001 M

Infrasauna Marimex TRENDY 2001 L

Infrasauna Marimex Trendy 2001 L se díky svému designu hodí do každého interiéru. Při výrobě bylo použito kvalitního dřeva kanadského jedlovce - hemlocku. Infrasauna Marimex Trendy 2001 M umožňuje vychutnat kouzlo saunování jedné osobě. Malé rozměry dovolují infrasaunu umístit v rodinném domě i prostornějším bytě. Skleněné dveře umožňují pohodlný výhled po okolí sauny. Součástí výbavy je ionizér a rádio/mp3 přehrávač. Tato infrasauna již obsahuje karbonové podlahové topidlo.

Počet osob: 2

Rozměr (š x h x v): 120 x 105 x 190 cm

Počet a typ ohřevů: 10 karbonových topidel

Koupit
Infrasauna Marimex TRENDY 2001 L

Infrasauna Marimex TRENDY 3011 L

Infrasauna Marimex Trendy 3011 L se díky svému designu hodí do každého interiéru. Při výrobě bylo použito kvalitního dřeva kanadského jedlovce - hemlocku. Infrasauna Marimex Trendy 3011 L umožňuje vychutnat kouzlo saunování dvěma osobám najednou. Malé rozměry dovolují infrasaunu umístit v rodinném domě i prostornějším bytě. Skleněné dveře umožňují pohodlný výhled po okolí sauny. Součástí výbavy je ionizér a rádio/mp3 přehrávač.


Počet osob: 2

Rozměr (š x h x v): 123 x 120 x 190 cm

Počet a typ ohřevů: 6 (Karbon + Red Light)

Koupit
Infrasauna Marimex TRENDY 3011 L