Příslušenství infrasaun

S nákupen naší infra sauny získáte bohaté příslušenství, které ještě více umocní zážitek ze saunování. Ve vybranýc infrasaunách naleznete: 

 

Ozonový generátor

Přitahuje k molekulám O2 další atom kyslíku. Ve vyšších koncentracích může být ozón toxickým pro bakterie obsažené ve vzduchu a může tyto infekční organismy ničit. Ozon, užívaný primárně k ničení virů, bakterií a plísní, přináší lidskému tělu mnohostranný užitek – např. okysličuje krev, zlepšuje krevní oběh a stimuluje tvorbu kyslíku v lidských tkáních. Také je důležitý jako regulátor imunity. Z těchto důvodů je spektrum zdravotních problémů, jež lze úspěšně léčit ozonovou terapií, značně široké.

Rádio/MP3 konektor

Všechny naše infrasauny jsou nově vybaveny rádiem s dálkovým ovládáním. Kromě klasického rádia je možné přehrávat i hudbu z USB disku nebo SD paměťové karty. Díky přiloženému kabelu a módu AUX si můžete nově  také přehrávat hudbu i z vlastního MP3 přehrávače.

Ionizátor

Ionizátor kyslíku obohacuje vzduch velkým množstvím záporně nabitých iontů, jenž mají příznivý vliv na naše zdraví. Infrasauny se stávají díky ionizátoru ideální pro osoby trpícími alergiemi, astmatem nebo sennou rýmou. Čím je ve vzduchu více aniontů, tím méně je tam mikrobů. Užitečné vlastnosti aniontů zůstávaly dlouho přehlíženy. Jsou velmi důležité pro lidské zdraví a my si nemůžeme dovolit jejich léčivé vlastnosti přehlížet.

Příslušenství Infrasaun

Digitální kontrolní panel (venkovní/vnitřní)

Intuitivní ovládání infrasauny, nastavení teploty a času saunování.

Polička na nápoje

K odložení tekutin nebo provonění infrasauny vonnou svíčkou.

Opěrka zad 

K pohodlné relaxaci v infrasauně .

Rukojeť dveří

Kvalitní bytelná rukojeť.

Osvětlení infrasauny

Dle typu infrasauny (střešní/na čtení).