Od našich zákazníků

Přečtěte si pár příspěvků od našich zákazníků, jaké jsou jejich zkušenosti se saunováním.


  • Dcera už dlouhá léta trpí lupenkou. Léčí se mnoha různými krémy, což není zrovna nejpohodlnější způsob. Nedávno jsem se ale dočetla, že k její léčbě může být nápomocná infrasauna. Poradila jsem se se svým manželem a společně jsme se rozhodli, že infrasaunu pořídíme. Do několika málo dní jsme měli infrasaunu doma. Dceři se nepříjemné projevy lupenky velmi zmírnily a infrasaunu využíváme i my s manželem.
    Dana, Praha

  • Jsme manželé a nedávno jsme oslavili 20 let od svatby. K výročí jsme si chtěli něco koupit. Když jsme byli na návštěvě u našich známých, vyzkoušeli jsme tam u nich domácí saunu a byli jsme nadšeni. Přes vaši firmu jsme si koupili svoji vlastní saunu a jsme velmi spokojení.
    Petr a Lenka, Mladá Boleslav

  • Nad pořízením sauny jsem uvažoval už hodně dlouho. Vždycky ale přišlo něco, co mne od nákupu odradilo. Pak jsem ale narazil na vaši firmu. Upoutala mne vaše nabídka saun a infrasaun. Nakonec jsem se rozhodl pro saunu na míru. Vše bylo podle mých představ. Nyní trávím příjemné chvíle v sauně se svou rodinou a stala se předmětem chlouby před mými přáteli a známými.
    Tomáš V. Benešov
Od našich zákazníků Od našich zákazníků Od našich zákazníků Od našich zákazníků Od našich zákazníků Od našich zákazníků Od našich zákazníků Od našich zákazníků Od našich zákazníků Od našich zákazníků Od našich zákazníků Od našich zákazníků Od našich zákazníků Od našich zákazníků Od našich zákazníků Od našich zákazníků Od našich zákazníků Od našich zákazníků