Otázky a odpovědi Lukáše Bauera

I přesto, že je Lukáš Bauer v současné době plně pracovně vytížen, dokázal si na nás najít čas a odpovědět na některé z Vašich dotazů:

Začíná Vám příprava na sezónu – jak se připravujete?
Aktuálně je sezona již v plném proudu. Mám za sebou už 2 závody Světového poháru ve Skandinávii a momentálně se připravuji doma, v okolí Božího Daru. Příprava je zaměřena především na vyladění formy před prestižním seriálem Tour de Ski, který startuje 29.12.2012 v německém Oberhofu a končí 6.1.2013 v italském Val di Fiemme. 

Využíváte infrasaunu v rámci své tréninkové přípravy?
Ano, infrasaunu v přípravě používám zejména pro urychlení regenerace po náročném tréninkovém bloku, ale občas, když na tréninku vymrznu, tak i hned po návratu z tréninku na prohřátí. 

Jak a kdy jste se poprvé setkal s infrasaunami a jejich pozitivními účinky na lidské tělo?
Už si ani nepamatuju, kdy jsem se poprvé setkal s infrasaunami. Dříve jsem byl trošku k této novince nedůvěřivý a až časem jsem jim přišel na chuť, a i proto si jednu od Marimexu pořídil. 

Máte mezi našimi infrasaunami oblíbený model? A který?
Několik modelů se mi líbí, ale s ohledem na dispozice v domě jsem nakonec volil zabudovanou verzi.

Jaký je podle Vás největší přínos infrasaun pro ne-sportovce?
Myslím, že stejný jako pro sportovce, takže podpora imunity (obranyschopnosti), otužování, ústup únavy...

Setkal jste se při využívání našich infrasaun i s nějakými negativními pocity?
Zatím ne, spíše pozitivně přijímám tu skutečnost, že v porovnání s klasickou saunou dojde k prohřátí organismu a nemusím u toho dýchat tak horký vzduch, což mi někdy dělalo problémy s průduškami.

Proč volíte infrasauny Marimex?
Protože se společností Marimex spolupracuji a také proto, jak na mě společnost Marimex působí (rozsah sortimentu, pozice na trhu, historie značky, servis a profesionální přístup k zákazníkovi).

Otázky a odpovědi Lukáše Bauera Otázky a odpovědi Lukáše Bauera